Kompetencja i doświadczenie

Jestem absolwentką Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tłumaczem przysięgłym zostałam ustanowiona w 1992 roku przez Prezesa Sądu Wojewódzkiego w Krakowie. Wpis na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod numerem TP 260/05 uzyskałam w 2005 roku.

Tłumaczeniami zawodowo zajmuję się od 1990 roku. W ciągu ponad 20 lat zdobyłam cenne doświadczenie i wiedzę z różnych dziedzin, przez cały ten okres gwarantując klientom najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług.

Szeroka oferta

W ramach swojej działalności oferuję profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych, wykonywanych na terenie kraju jak i za granicą, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej.

Świadczę usługi dla osób fizycznych, spółek, instytucji oraz urzędów państwowych na zasadzie stałej obsługi, jak i czynności jednorazowych.

Wykonuję tłumaczenia zarówno pisemne jak i ustne. Tłumaczę z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski oficjalne dokumenty, umowy, pisma urzędowe i prywatne, bieżącą korespondencję firm, dokumentacje techniczne, prace naukowe, dyplomowe oraz rękopisy.

Jako tłumacz uczestniczę podczas spotkań dwustronnych - w kancelariach notarialnych, w firmach podczas negocjacji, spotkań biznesowych, czy prezentacji, na konferencjach lub targach. Tłumaczę również ustnie w sądach, prokuraturach, jednostkach policji i straży granicznej.

Elastyczność i dopasowanie

Dzięki prowadzeniu działalności gospodarczej jestem w pełni dyspozycyjna. Podejmuję się tłumaczeń wyjazdowych, również za granicę, asysty tłumaczeniowej i obsługi spotkań biznesowych. W razie potrzeby mogę zapewnić dodatkową pomoc współpracujących ze mną tłumaczy.

Pracuję przede wszystkim zdalnie. Materiały oraz dokumenty do tłumaczenia przekazywane są drogą elektroniczną, co usprawnia i przyspiesza proces tłumaczenia. Jestem dostępna przez całą dobę. Kooperująca firma zawsze może liczyć na moją szybką i fachową pomoc językową oraz przystępne ceny tłumaczeń.